Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Litografie na papíře, 200 x 275 mm, adjustováno v paspartě, pod sklem, datováno 1953, signováno dole uprostřed Istler.Autor viz T 1/407, B 5/740, Ch 4/100, NEČVU 1/306.